Danışmanlık & Eğitim

Profesyonel bir güvenlik hizmeti için öncelikle ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekir. Ulusal Özel Güvenlik; ticari, medikal ve konut güvenliği gibi farklı alanlara yönelik güvenlik hizmetleri için sürece danışmanlıkla başlar. Çok yönlü ve çok katmanlı bir hizmet olan özel güvenlik danışmanlığı, birden fazla adımı beraberinde getirir. Ulusal Özel Güvenlik danışmanlık hizmeti ile öncelikle bir kurumun veya yapının güvenlik açısından sahip olduğu güncel ve gerçekçi riskler belirlenir. Ardından bu risklere uygun elektronik ve fiziksel önlemler entegre edilerek en optimum çözüm belirlenir, gerekli noktalarda ilgili alanda özel eğitim almış güvenlik personelleri görevlendirilir. Böylece Ulusal Özel Güvenlik, kurumunuz için en doğru ve etkili güvenlik hizmetine ulaşmanızı sağlar.

Kişiler ve Kurumlar Neden Ulusal Özel Güvenlik'ten Danışmanlık Hizmeti Almalıdır?

Özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan bir kişi, kurum ya da kuruluş olabilirsiniz. Güvenlik hizmeti, oldukça kapsamlı ve detaylı bir hizmet türü olduğundan öncelikle tam olarak hangi alanda bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzun belirlenmesi gerekir. Ardından bu alana özel bir keşif çalışması yapılır. Özel eğitime ve deneyime sahip uzman danışmanlarımız tarafından yapılan ön incelemede hizmet talebinde bulunduğunuz alanın güncel güvenlik riskleri belirlenir. Gerçekleştirilen risk analizi sonucunda ilgili alanda son teknoloji elektronik güvenlik sistemleri, fiziksel güvenlik önlemlerinden hangilerinin nerelerde kullanılacağına ve nasıl entegre edileceğine karar verilir. Bununla birlikte özel güvenlik personeli sayısı ve nitelikleri netleştirilir. Böylece en doğru bütçe ile en verimli hizmeti almanız sağlanır.

Özel Güvenlik Şirketleri ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumları Neden Ulusal Özel Güvenlik'ten Danışmanlık Hizmeti Almalıdır?

Özel güvenlik sektörü ile ilgili kurum ve kuruluşlar da özellikle güncellenen kanun ve yönetmelikler doğrultusunda farklı aralıklarla danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabilir. Yasalara uyum sağlamak ve güncel kalabilmek adına danışmanlık hizmeti alması gereken özel güvenlik şirketleri ve özel güvenlik eğitim kurumları, Ulusal Özel Güvenlik'in 15 yılı aşkın tecrübesinden ve kritik tesis güvenlik sistemleri, havalimanı güvenliği, plaza güvenliği, banka güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, endüstriyel güvenlik, konut güvenliği gibi farklı alanlardaki global ölçekli uzmanlığından yararlanabilir.

Güncellenen yasa ve mevzuatların dışında herhangi bir özel güvenlik kurumu, hizmet alanını genişlettiği ya da değiştirdiği takdirde de danışmanlık desteği almaya ihtiyaç duyabilir. Ulusal Özel Güvenlik ile düzenli olarak yürütebileceğiniz iş birliği sayesinde kurumsal danışmanlık hizmetleri konusunda süreklilik sağlayabilir, böylece personelinizden ekipmanlarınıza ve hizmetlerinize varana kadar özel güvenlikle ilgili tüm uygulamalarınızı güncel hâle getirebilirsiniz.

Denetim ve Sistem Testleri

Güvenlik sistemleri için en büyük tehlikelerden biri rutinleşmedir. Rutinleşme, en güçlü sistemlerde dahi güvenlik zafiyetlerini beraberinde getirebilir. Güvenlik sistemlerinde rutinleşmenin önüne geçmek için sistemleri canlı tutmak gerekir. Bunun için de belirli aralıklarla güncel risk ve tehditleri çeşitli denetim ve testlerle yeniden analiz etmek gerekir.

Ulusal Özel Güvenlik, denetim ve sistem testleri konusunda profesyonel hizmetler sunar. Bu testler kapsamında uzmanlar, güvenlik sisteminin etkinliğini gözlem ve teknik ölçümlerle değerlendirilir. Söz konusu testler, güvenlik personelinin yetkinliğinden kullanılan teknolojilerin yeterliliğine pek çok farklı alanda uygulanır. Testlerin sonucunda güncel güvenlik risk ve tehditleri detaylı şekilde raporlanır, çözüm önerileri sunulur. Bazı durumlarda gerekli iyileştirmeler testlerle eş zamanlı olarak gerçekleştirilebilir.

Ulusal Özel Güvenlik tarafından sunulan denetim ve sistem testleri, mevcut güvenlik sisteminizin işleyişini çok yönlü olarak test etmenize ve iyileştirmenize imkan tanır. Kapsamlı denetim ve sistem testleri sayesinde işletmenizdeki güncel riskleri analiz edebilir, gerekli durumlarda geç kalmadan sistemlerinizi güncelleyebilir, ekstra güvenlik önlemleri alabilirsiniz. 

Ulusal Özel Güvenlik Tarafından Verilen Eğitimler

Tüm bu eğitimler yurt içinde ve yurt dışında sertifikalı olarak verilmektedir. 

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi