CEO Mesajı

Değerli Misafirlerimiz, İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;

Hepinizin bildiği gibi 2019 yılında hizmet verdiği sektörlerin önde gelen markaları arasında yer alan Ulusal Güvenlik ve Gündemir Entegre Tesis Yönetimi, Candemir Holding çatısı altında birleşti. Bu önemli birleşmenin getirdiği enerji ile atılımlarına hız veren şirketlerimiz, stratejik anlaşmalara imza atmış ve sektörlerindeki yerlerini sağlamlaştırmışlardır.

Candemir Holding olarak öncelikli amacımız çalıştığımız kurumlara güven veren işlere imza atmak. Özelleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile çalıştığımız kurumların iş süreçlerini iyileştiren ve kolaylaştıran çözümler geliştiriyoruz. Onlara özel çalışmalar yaparak iş ortaklarımızın zihninde güven algısını yaratabileceğimizin farkındayız.

15 yıldan uzun süredir sürekli olarak büyümemizin altında yüzlerce memnun müşterimizin referansı yatmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de geliştireceğimiz strateji ve teknolojiler ile müşteri memnuniyeti odaklı yapımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Candemir Holding, iş süreçlerini sürekli olarak iyileştirmektedir. Çalıştığımız kurumların sadece yaptıkları işe odaklanmasını sağlamak amacıyla çeşitli teknolojiler geliştiriyoruz. Yalnızca en güncel global teknolojileri takip etmek ve bu teknolojileri sistemlerimize entegre etmekle kalmıyor; bu konuda Türkiye ve dünyaya öncülük edecek yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.
 

Global bir marka olmak ve sektörlerinde dünyanın önde gelen şirketlerine önderlik etmek Candemir Holding’in vizyonunu en net şekilde ortaya koymaktadır. 2020 yılı ile birlikte yakaladığımız bu güzel enerji ve yeni yapılanmamız ile birlikte büyük işler başaracağımıza inancım sonsuz. Bu yolda işimiz için özveri ile çalışmaya, üretmeye ve araştırmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Bedri Güntay

CEO