CEO Mesajı

Değerli Misafirlerimiz, İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;

Hepinizin bildiği gibi 2019 yılında hizmet verdiği sektörlerin önde gelen markaları arasında yer alan Ulusal Güvenlik, Candemir Savunma ve Güvenlik, Gündemir Entegre Tesis Yönetimi ve Yenigün Temizlik firmalarımız Candemir Holding çatısı altında yeniden organize oldu. Bu önemli birleşmenin getirdiği enerji ile atılımlarına hız veren şirketlerimiz, stratejik anlaşmalara imza atmış ve sektörlerindeki yerlerini sağlamlaştırmışlardır. 

Candemir Holding olarak öncelikli amacımız, çalıştığımız kurumlara güven veren, prestij sağlayan işlere imza atmaktır. Özelleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile çalıştığımız kurumların iş süreçlerini iyileştiren ve kolaylaştıran çözümler geliştiriyoruz. Onlara özel çalışmalar yaparak iş ortaklarımızın zihninde güven ve prestij algısını yaratabileceğimizin farkındayız.

30 yıldan uzun süredir sürekli olarak büyümemizin altında yüzlerce memnun müşterimizin referansı yatmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de geliştireceğimiz strateji ve teknolojiler ile müşteri memnuniyeti odaklı yapımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Güvenlik, Temizlik, Tesis Yönetimi, Bitki Bakım, Haşere Kontrol, Danışmanlık hizmetleri yanında Mobil Teknik Hizmetler, Yapay Zeka Destekli Teknolojiler, Ürün Takip ve Güvenlikli Ürün İzleme Teknolojilerini de kapsayacak şekilde hizmetlerimizi çeşitlendiriyor ve geliştiriyoruz. Sürdürülebilirlik, Fark Yaratan Hizmetler gibi trendlere uyumluluk yanında Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik gibi düzenlemeleri de işimizin vazgeçilmez esasları arasında tutuyoruz.

Candemir Holding, iş süreçlerini sürekli olarak iyileştirmektedir. Çalıştığımız kurumların sadece yaptıkları işe odaklanmasını sağlamak amacıyla çeşitli teknolojiler geliştiriyoruz. Yalnızca en güncel global teknolojileri takip etmek ve bu teknolojileri sistemlerimize entegre etmekle kalmıyor; bu konuda Türkiye ve dünyaya öncülük edecek yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. 
 
Global bir marka olmak ve sektörlerinde dünyanın önde gelen şirketlerine önderlik etmek Candemir Holding’in vizyonunu en net şekilde ortaya koymaktadır. Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımız, yasal standartlara uyum konusundaki hassasiyetimiz, yakaladığımız bu güzel enerji ve yeni yapılanmamız ile büyük işler başaracağımıza inancım sonsuz. Bu yolda işimiz için özveri ile çalışmaya, üretmeye ve araştırmaya devam edeceğiz.
 

Saygılarımla,

Bedri Güntay

CEO