Entegre Tesis Yönetimi

Günümüzde, büyüyen ekonomilerde, şirketlerin sahip oldukları çalışma/üretim alanları da hızla büyümekte ve bu büyümeyle birlikte daha kompleks yapı ve yönetim sistemleri ortaya çıkmaktadır.

Faaliyet alanları ne olursa olsun, firmalar, kampüs, merkez, şube veya bölge müdürlükleri gibi yapılanmalar ile ana faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır.

Bu noktada, firma ve kurumların ana faaliyet alanlarını desteklemek amacıyla Gündemir Entegre Tesis Yönetimi, mekânları, süreçleri ve teknolojik bileşenlerin arasındaki entegrasyonu sağlayarak iyi organize edilmiş ekipleri ve sistemleriyle değer yaratmaktadır.

Gündemir Entegre Tesis Yönetimi, sistemlerini başarıyla yürüten, inceleyen, müşterilerine özel metotlar geliştiren ve çeşitli standartları ile yarar sağlar. Bütün bunları yaparken de işletme, mimari, mühendislik ve sosyal disiplinleri ile de birleştirerek yönetim hizmeti verir.

Günümüz dünyasın da binalar büyüdükçe, kullanım alanları genişledikçe ve teknolojiyle donatıldıkça, , tesislerin profesyonellerce yönetilmesi gerekmektedir. Tesis Yönetimi her yerde yeniden gözden geçirilmeli ve değişen dünya dinamiklerine uygun hale getirilmelidir. Tesis Yönetimi, farklı disiplinler ve disiplinler arası süreçleri kapsar. İnsan, yer, süreçler ve teknolojiler tarafından belirlenen, çevrenin işlevselliğini sağlayan disiplinleri içerir.

Gündemir Entegre Tesis Yönetimi birçok iş sürecini sadece kendi içinde değil, her birinin diğerleriyle uyumu ile uzun vadeli ve fonksiyonel olması bilinciyle hareket eder.

 

TESİS YÖNETİMİNİN FAYDALARI VE AVANTAJLARI

Tesis yönetimi, içinde farklı birimlerin koordineli çalıştığı genel bir yönetim şeklidir. Başarısı, ana faaliyetlere direkt veya dolaylı şekilde sağladığı katma değerlerle ölçülmektedir.

Gündemir Entegre Tesis Yönetimi, güvenlikten temizliğe kadar sunduğu tüm profesyonel hizmetleri tesis yönetiminde bir araya getirerek her zaman bütünleşik ve çok yönlü bir çalışma anlayışı benimser.  Bütünleşik ve entegre şekilde sunulan bu hizmet türleri arasında ise güvenlik, temizlik, peyzaj, enerji yönetimi ve teknik bakım gibi bir tesisin ihtiyaç duyabileceği farklı alanlar bulunur.

Entegre Tesis Yönetimi Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

Diğer hizmet türlerinden farklı olarak bir bütün şeklinde sunulan tesis yönetiminde değişik kapasite ve boyutlardaki yapıların ihtiyaç duyabileceği tüm adımların yer alması gerekir. Bu adımlar arasında tesis amacına bağlı olarak birbirinden oldukça farklı ve uzmanlık gerektiren görevler bulunur. Candemir Holding, uzun yıllardır bu alanların her birinde deneyimli ve profesyonelleşmiş hizmetleri tek başına sunmakla beraber, ihtiyaç duyulduğu takdirde tesislere özel düzenlemelerle tüm hizmetleri başarılı bir şekilde bir araya da getirebilir.

Tesis türü ne olursa olsun yönetim konusunda gerekli olan güvenlik, temizlik, karşılama hizmetleri, çevre düzenlemeleri, enerji kaynaklarının verimli kullanılması ve teknik bakımların gerçekleştirilmesi gibi görevler, Candemir Holding'in son teknoloji ekipmanları ve alanında eğitimli personelleriyle her zaman eksiksiz bir biçimde gerçekleştirilir. Tesisinizin yönetimiyle ilgili bu hizmetlerden yalnızca ihtiyaç duyduklarınızı tercih edebileceğiniz gibi tümünü bir arada da değerlendirebilirsiniz.

Entegre Tesis Yönetimi Hizmetlerinden Hangi Kuruluşlar Yararlanabilir?

Yapıların büyüklüklerine bağlı olarak ihtiyaç duydukları hizmetler de artarak çeşitlilik gösterebilir. Bu nedenle pek çok ofisin yer aldığı plazalar için ayrı, yüzlerce dairenin bulunduğu rezidans ve siteler için ayrı hizmet seçenekleri gerekebilir. Candemir Holding, plazalardan rezidanslara, depolardan fabrikalara değişik türlerdeki tüm tesisler için öncelikle keşif çalışması yapar ve ilgili tesisin gereksinimlerini belirleyerek bu gereksinimlere uygun personel ve ekipman yönlendirir. Sağlıklı bir tesis yönetimi için periyodik aralıklarla gerekli denetimleri de gerçekleştiren Candemir Holding, böylece kusursuz bir hizmet sunar. Tesisinizle ilgili kısmi ya da kapsamlı yönetim hizmeti almak isterseniz uygunluk ve keşif çalışmaları için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik Hizmetleri

Destek Hizmetler

Güvenlik Hizmetleri

Haşere Kontrol  

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi