Teknoloji

Candemir Savunma Sanayi ve Güvenlik Sistemleri, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda son teknoloji yazılım ve donanımlardan yararlanarak müşterileri için uluslararası standartlara uygun güncel hizmet seçenekleri sunar. Kullanılan bilgisayar programlarından fiziksel ekipmanlara kadar her adım son teknoloji ile donatılmıştır. Günümüzde başarılı bir marka yaratmanın teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktan geçtiğini bilen Candemir Savunma Sanayi, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda global trendleri yakından takip ederek teknolojik gelişmeleri çalışmalarına aktif bir şekilde uygular.

Üstün Teknoloji ile Kusursuz Güvenlik Önlemleri

Plazalar, rezidanslar, bankalar, alışveriş merkezleri ya da depolar; türü ne olursa olsun tüm yapıları kusursuz bir şekilde koruyabilmek için insan faktörünün yanı sıra artık teknoloji desteği de gerekir.  Candemir Savunma Sanayi ve Güvenlik Sistemleri, kamera, alarm, x-ray cihazı gibi temel teknolojik önlemlerin yanı sıra bütünleşik ve entegre sistemlerle müşterilerine ileri teknoloji güvenlik seçeneklerini de sunar. Böylece uluslararası özel güvenlik literatüründe "zero false alarm" olarak tanımlanan üstün teknolojili donanımlarla güvenlik anlamında sıfır hata prensibi sağlanmış olur.

 Candemir Savunma Sanayi ve Güvenlik Sistemleri'in kullandığı teknolojiler arasında erken uyarı sistemleri, çevre ihlali tespit sistemleri, stratejik gözetleme sistemleri, anti drone sistemleri ve kurtarma sistemleri gibi hem geleneksel hem güncel güvenlik açıklarını ortadan kaldıran kapsamlı alternatifler yer alır. Gelişmiş güvenlik önlemleri için özel olarak tasarlanan bu sistemler, yaşam ve çalışma alanlarınıza dair hırsızlık, yangın, su baskını gibi birbirinden farklı riskleri önlemekle sınırlı kalmaz. Aynı zamanda itfaiye ya da kolluk kuvvetlerinin giremediği noktalara girer ve drone gibi fark edilmesi güç gözetleme araçlarını fark eder. Ayrıca tüm bu teknolojiler, bulunduğunuz alanlara fark edilmeyecek şekilde entegre edilebilirler.

Güvenlik İhtiyaçlarınıza Uygun Teknoloji Desteği

Yüksek katlı binalardan çok sayıda yapı içeren sitelere, yerleşim yerlerinin dışında kalan üretim merkezlerinden depolara kadar güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşlar için öncelikle Candemir Savunma Sanayi ve Güvenlik Sistemleri tarafından keşif çalışması yapılır, ardından ilgili yapıların eksiksiz ve mükemmel şekilde korunabilmesi için gereken teknolojik destekler belirlenir ve uygulanır. Böylece  Candemir Savunma Sanayi ve Güvenlik Sistemleri müşterileri, her aşamada ileri teknoloji destekli güvenlik hizmeti almış olurlar.

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi