Teknoloji

ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ TAKİP VE GÜVENLİKLİ İZLEME SİSTEMİ TEKNOLOJİLERİ

Güvenlik (stratejik nokta, ticari, liman, endüstriyel, medikal, konaklama, konut güvenliği hizmetleri), entegre tesis yönetimi (temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri, teknik hizmetler, destek hizmetler, haşere kontrol, bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri) teknoloji, özel güvenlik ve koruma hizmetleri ile danışmanlık ve eğitim alanlarında sahip olduğu teknolojik donanımları ve uzman kadrosu sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet veren Candemir Holding,  farklı sektörlerde yürüttüğü başarılı çalışmalarının yanı sıra güvenlikli izleme ve takip sistemlerini de odak noktasında bulundurmaktadır.  

Yazılım ve teknolojiyi etkin kullanabilen çözüm odaklı bir bakış açısı ile müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirilen takip metotları sayesinde sistemli ve raporlanabilir bir hizmet sunabilmekteyiz. 

Geliştirmiş olduğumuz yazılımlarımız sayesinde başta entegre tesis yönetimi olmak üzere maden ve inşaat gibi birçok alanlardaki hammaddenin de takip ve güvenlikli izleme sistemleriyle uyumlu iş planları ve süreçleri daha etkin yürütmekteyiz. 

Üstün teknoloji ve kusursuz güvenlik uygulamaları ile Candemir Holding’in geliştirmiş olduğu Güvenlik Sistemleri günümüzün hızla değişen rekabet ortamındaki teknolojik dinamikleri ve inovatif çözümleri temel alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yasal otoriteler tarafından düzenlemelere tabi tutulan yerli ve milli inovasyona ilişkin politikalar çerçevesinde; küresel değer zincirinin bir parçası olarak yüksek katma değerli alanlara yönelen bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket bu doğrultuda, yürüttüğü faaliyetler ve projelere ilişkin sahip olduğu bilgiyi know-how ile geliştirilmiş süreç uygulamalarını potansiyel yurtdışı ülke ve bölge pazarlarında kullanarak büyümeyi hedeflemektedir. Gelişmiş yazılım uygulamaları ve özel teknoloji entegrasyonları ile gizlilik unsurlarını gözeterek ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki düzenlemelere uyumlu bir yapı geliştirerek faaliyetlerimizi sürdürmekte ve teknolojik ihtiyaçlara yanıt verme konusunda politikalarımızı tasarlamaktayız.

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi