Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Güvenlik

Güvenlik

Ulusal Özel Güvenlik, sunduğu tüm güvenlik hizmetlerinde kusursuz sonuç için üç adımdan oluşan kapsamlı bir prosedür uygular. Bu kapsamlı prosedür; risk analizinin yapılması, risk analizine bağlı güvenlik önlemlerinin alınması ve bu güvenlik önlemlerinin sürekli olarak güncel tutulması adımlarından meydana gelir. Böylece herhangi bir açığa yer bırakmadan kusursuz güvenlik hizmeti sağlanmış olur. Tüm bu adımları ticari, endüstriyel, medikal, konaklama ve konut güvenliği gibi birbirinden farklı alanlarda uygulayan Ulusal Özel Güvenlik, hizmet çeşitliliğinin yanı sıra 15 yılı aşkın sektör deneyimi ve dünya standartlara uygun çalışma anlayışıyla da fark yaratır. Ulusal Özel Güvenlik'in sunduğu güvenlik hizmetlerine dair detaylı bilgi sahibi olabilmek için uyguladığı adımlara ve hizmet alanlarına yakından bakmak gerekir.

Detayları Gör
Temizlik

Temizlik

Gündemir Temizlik, profesyonel temizlik alanında üstün kaliteli hizmetler sunar. Hizmet kalitesini istikrarlı şekilde sürdürmek için temizlik personeli, yöntemleri ve malzemeleri konusunda her zaman ülke ve dünya standartlarına uygun seçimler yapar. Böylece farklı alanlarda sunduğu temizlik hizmetlerinde hijyenin yanı sıra sağlık ve güvenlik koşullarını da en üst seviyeye taşır.

Detayları Gör
Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Candemir Holding, güvenlikten temizliğe kadar sunduğu tüm profesyonel hizmetleri tesis yönetiminde bir araya getirerek her zaman bütünleşik ve çok yönlü bir çalışma anlayışı benimser.

Detayları Gör
Teknoloji

Teknoloji

Ulusal Özel Güvenlik, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda son teknoloji yazılım ve donanımlardan yararlanarak müşterileri için uluslararası standartlara uygun güncel hizmet seçenekleri sunar.

Detayları Gör
Danışmanlık & Eğitim

Danışmanlık & Eğitim

Profesyonel bir güvenlik hizmeti için öncelikle ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekir. Ulusal Özel Güvenlik; ticari, medikal ve konut güvenliği gibi farklı alanlara yönelik güvenlik hizmetleri için sürece danışmanlıkla başlar.

Detayları Gör
Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi