İK Politikamız

İK Politikamız

İnsan Kaynakları İş Süreçleri

Candemir Holding, güvenlik, temizlik ve tesis yönetimi üzerine verdiği farklı hizmet gruplarında faaliyet gösterdiğinden insan faktörü önem kazanmaktadır. Büyümenin ve gelişmenin personelle doğrudan bağlantılı olduğuna inanan firma, iş ortakları ile birlikte çalışanlarını da her zaman odak noktasına alır. Bu yüzden şirket değerlerinin başında insan gelir. Candemir Holding'in insan kaynakları iş süreçleri, personeller ile birlikte adaylara da kariyer ve gelişim olanakları sağlamak üzerinedir.

Oryantasyon Süreci

Çalışanlarına her zaman birlik hissini samimi bir şekilde aktarmayı hedefleyen Candemir Holding, önceliğini şirket ile çalışan arasındaki bağı güçlendirmeye verir. Ardından aşamalar; "Doğru iş için doğru insan." ilkesi ile istihdam gerçekleştirerek çalışanların adaptasyonlarını ve yetkinliklerini artıran oryantasyon süreçleri ile devam eder. Candemir Holding, personelini firma kültürünün bir parçası olarak görür, periyodik aralıklarla düzenlediği toplantılar ve organizasyonlarla çalışanlarını şirketle ilgili gelişmelerden haberdar ederek bütünlük hissinin sürekliliğini sağlar.

Kariyer Fırsatları

Kurulduğu tarihten itibaren gelişimini sürdüren Candemir Holding, faaliyet gösterdiği alanlarda büyümeye devam etmektedir. Farklı görevlerde çalışan personelinin yetkinlikleri ile doğru orantılı gelişimlerine destek vererek firma içinde değişik pozisyonlarda kariyer fırsatları sağlar. Personelin eğilimlerini ve ihtiyacı olan alanları verdiği eğitimlerle geliştiren ve tespit eden firma, gerekli pozisyonlar için uygun yönlendirmeyi yapar ve çalışanın da tüm bu süreçlere dahil olmasını sağlar. Firmanın iş ortağına ve personeline gösterdiği hassasiyet eşit olmakla beraber yaklaşımı uluslararası standartlar düzeyindedir. Ek olarak Candemir Holding, her zaman yenilikleri ve gelişmeleri iş süreçlerinde uygular.