Stratejik Nokta Güvenliği

Benzersiz Global Bilgi Sistemi Sayesinde Stratejik Nokta Güvenliği

2010 yılından itibaren tüm bu teknolojileri bir araya getirerek stratejik nokta güvenliği sağlamaya başlayan Ulusal Özel Güvenlik / Candemir Savunma ve Güvenlik, üst düzey hizmet için gereken üç farklı alanı bir araya getirmektedir. Personel, güvenlik danışmanlığı ve teknoloji alanlarının birbirine entegre edilmesiyle oluşan stratejik nokta güvenliği, böylece her adımda yüksek verim sağlar. Ek olarak şirketin stratejik nokta güvenliğini oluşturabilmek adına “Global Bilgi Sistemi” olarak adlandırdığı ve gerek yurt içindeki gerek yurt dışındaki çözüm ortakları ile özel olarak yürüttüğü bir gelişim programı da bulunmaktadır.

Global Bilgi Sistemi, ülkemizdeki yerli firmalar arasında yalnızca Ulusal Özel Güvenlik / Candemir Savunma ve Güvenlik tarafından kullanılmakla beraber bu sistem sadece yurt içindeki değil; yurt dışındaki güvenlik risklerini de içerir. Global Bilgi Sistemi, benzer şekilde hem yurt içindeki hem yurt dışındaki güvenlik ürünlerini ve teknolojilerini de yakından takip etmeyi sağlar. Yine bu sistem aracılığıyla dünyanın pek çok noktasındaki çözüm ortaklarına kolayca ulaşabilen Ulusal Özel Güvenlik / Candemir Savunma ve Güvenlik, böylece global güvenlik teknolojilerini yakından takip eder ve modern bir havalimanı dahil birçok farklı alan için güvenlik sistemi oluşturulmasında destek sağlayabilecek yerli ve yabancı ekipler sunabilir.

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi