Ticari Güvenlik

Grup Güvenlik Firmalarımız

Grup Güvenlik Firmalarımız'ın en çok referansa sahip olduğu alanların başında gelen ticari güvenlik, farklı alt dalları ile oldukça geniş bir alanı kapsar. Pek çok ticari kuruluşu bir araya getiren bu alt dallar arasında; havaalanı güvenliği, plaza güvenliği, şantiye güvenliği, banka güvenliği, depo güvenliği, otomobil bayi güvenliği, eğitim kurumları güvenliği, alışveriş merkezi ve mağaza güvenliği gibi birbirinden farklı faaliyet alanları da yer almaktadır. Grup Güvenlik Firmalarımız; üniformalı güvenlik görevlisi, silahlı güvenlik görevlisi ve araç devriyesi gibi zengin alternatiflerin tümünü müşterilerine sunar.

Grup Güvenlik Firmalarımız; ticari güvenlik hizmetlerinde uzman görevliler, 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri, iş sonrası devriye, kontrol noktaları, otopark güvenliği, acil müdahale gibi zengin bir hizmet çeşitliliği sunar. Havaalanı gibi stratejik noktalardan plazalar gibi büyük binalara, bankalar gibi yüksek güvenlik gerektiren kuruluşlardan şantiyeler gibi geniş alanlara kadar onlarca farklı ticari işletme için özel güvenlik hizmetleri geliştirir ve uygular. Ek olarak tüm bu uygulamalar, bir ticari kuruluşun yalnızca anlık güvenliğinin kontrol edilmesini sağlamaz; aynı zamanda herhangi bir durumda anında müdahale ve kriz yönetimi gibi güvenliğe dair diğer işlemlerin de hızlıca gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

Size özel çözümler sunmaya hazırız.
Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için satış temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Ücretsiz Fiyat Teklifi